Avondvierdaagse datums 2023

Geschreven op maandag 07 november 2022

PlaatsTelefoonEmailWebsiteAfstanden
9 t/m 12 mei
Austerlitzinfo@a4d-austerlitz.nlinfo@a4d-austerlitz.nl5 km.
22 mei t/m 26 mei
Amersfoortinfo@avondvierdaagse amersfoort.nlhttps://avondvierdaagseamersfoort.nl/5-10-15 km.
Bussum/Naardeninfo.a4d.bussum.naarden@gmail.comhttp://www.a4d-bussum-naarden.nl5-10-15 km.
Hendrik ido Ambachtsecretaris@verkeersregelaarhia.nlhttps://www.avond4daagsehia.nl/5-10 km.
Leersum/Amerongeninfo@avondvierdaagse.nlwww.avondvierdaagseleersum.nl5-10-15 km.
Leusdeninf@avondvierdaagseloosdrecht.nlhttp://avond4daagseleusden.nl/5-10 km.
Loosdrechtinf@avondvierdaagseloosdrecht.nlhttp://www.avondvierdaagseloosdrecht.nl5-10-15 km.
Soest06-5189 3885www.avondvierdaagsesoest.nl5-10 km.
30 mei t/m 2 juni
Achterveld06-51261988 of 0641529735A4d@xs4all.nlachterveldseklompenA4d@xs4all.nl5-10 km.
5 juni t/m 9 juni
Baarn06-8117 6339 avondvierdaagsebaarn@gmail.comhttps://avondvierdaagse-baarn.nl/5-10 km.
Driebergenpetra.deniet@yahoo.com.http://www.a4d-driebergen.nl5-10 km.
Hilversumhttps://www.avond4daagsehilversum.nl/5-10-15 km.
Hoevelaken06-1270 8885catweazel@upcmail.nlhttps://www.avondvierdaagsehoevelaken.nl5-10  km.
Hooglandvoorzitter@avondvierdaagsehoogland.nlhttps://www.avondvierdaagsehoogland.nl5-10-15 km.
Kortenhoefhttps://www.facebook.com/A4DKortenhoef/https://kortenhoef.sgwb-a4d.nl/5-10 km.
Laren/Blaricum/Eemnes06-1339 9929ysollman@xs4all.nlwww.avondvierdaagse-laren.nl5-10 km.
Maarsseninfo@avondvierdaagsemaarssen.nlhttps://www.avondvierdaagsemaarssen.nl/5-10 km.
Maartensdijk06-3356 5299https://maartensdijk.sgwb-a4d.nl/5-10 km.
Montfoort06-2308 5050http://www.a4dmontfoort.nl/5-10 km.
Oostzaanjacqueline@jvandam.comwww.avondvierdaagse-oostzaan.nl5-10 km.
Oudewater06-4275 6571https://www.vriendenvanoudewater.nl/evenementen/avond4daagse/5-10 km.
Scherpenzeelavond4daagsescherpenzeel@gmail.comhttps://www.avondvierdaagsescherpenzeel.nl5-10 km.
Utrecht Overvechtovervecht@avondvierdaagse-utrecht.nlhttps://utrecht.sgwb-a4d.nl/5-10 km.
Veenendaalavondvierdaagseveenendaal@gmail.comhttp://www.avondvierdaagseveenendaal.nl5-10-15 km.
Zeistinfo@a4d-zeist.nlhttps://www.a4d-zeist.nl5-10-15 km.
12 juni t/m 16 juni
Amersfoort-Vathorst06-2033 3911info@avondvierdaagsevathorst.nlwww.avondvierdaagsevathorst.nl5-10 km.
Burena4dburen@gmail.comhttps://www.facebook.com/burenseavond4daagse/5-10 km.
Culemborga4daagseculemborg@gmail.comhttp://www.avondvierdaagseculemborg.nl/5-10 km.
Doorna4ddoorn@gmail.comhttps://www.wandelenheuvelrug.nl/5-10 km.
Leidsche Rijninfo@avondvierdaagse-leidscherijn.nlhttps://avondvierdaagse-leidscherijn.nl/5-10 km.
Maurik06-2745 5252kwebbel1@upcmail.nlvan maandag t/m Vrijdag5-10 km.
Puttenwww.avondvierdaagse-putten.nl 5-10-15 km.
Woudenberga4dwoudenberg@outlook.comhttp://www.avondvierdaagsewoudenberg.nl5-10 km.
Nog onbekend Voor meer informatie over datum voor 2023 van onderstaande plaatsen kijk op hun website.
Soesterberghttps://www.facebook.com/avondvierdaagse.soesterberg.55-10-15 km.
Voorthuizen avondvierdaagsevoorthuizen@gmail.comhttps://voorthuizen.sgwb-a4d.nl/5 km.